Спільне підприємство 1С-Бітрікс


Найменування: 1С-Бітрікс
Організаційно-правова форма: Товариство з обмеженою відповідальністю
Дата заснування компанії: 2007 рік
Логотип компанії: Логотип компанії
Центральний офіс: вулиця Селезневска 34, офіс 3575,
місто Москва,
індекс 127473,
Росія.
Контактні телефони: +7 499 7631192 (Загальний)
+7 495 7752618 (Факс)
Сторінка в інтернеті: http://www.1c-bitrix.ru
(Корпоративний)
http://www.1c-bitrix.ru/support
(Підтримка користувачів)
Електронна пошта: sales@1c-bitrix.ru
(Відділ продаж)
support@1c-bitrix.ru
(Відділ підтримки)
Дата створення продукту: 1999 рік
Каталог програмних продуктів: Продукти 1C-Бітрікс
Спосіб розповсюдження: Самостійно, Мережа партнерів

1С-Бітрікс - спільне підприємство, створене фірмою "" та компанією "Бітрікс" для розвитку веб-напрямку, розробки нових інтернет-рішень.

Програмні продукти 1С-Бітрікс - професійні системи для управління веб-проектами та створення корпоративних порталів: «1С-Бітрікс: Управління сайтом», 1С-Бітрікс: Корпоративний портал, 1С-Бітрікс: Управління сайтом ASP.NET», 1С-Бітрікс: Оренда додатків.

Компанія 1С-Бітрікс володіє правами продажу продуктів 1С-Бітрікс: Управління сайтом», 1С-Бітрікс: Управління сайтом ASP.NET і 1С-Бітрікс: Корпоративний портал, 1С-Бітрікс: Оренда додатків на території країн колишнього СРСР, займається розвитком і просуванням продукту, а також побудовою партнерської мережі для його розповсюдження, впровадження і підтримки.

1С-Бітрікс є технологічним партнером для дилерської мережі, що включає більше 3000 компаній, і надає можливість дизайн-студіям і незалежним розробникам використовувати продукти компанії для реалізації своїх рішень.

Розробку та технічний супровід продукту 1С-Бітрікс: Управління сайтом виконує компанія Бітрікс, яка спеціалізується на розробці програмних продуктів для керування веб-проектами і багатофункціональних інформаційних систем для ведення комерційної діяльності в мережі Інтернет.

Компанія Бітрікс заснована в 1998 році групою фахівців відділу інтернет-технологій і фінансових телекомунікацій АКБ Інвестбанк. Досвід розробки банківських додатків, відмінне знання фінансових технологій і систем документообігу дозволили компанії домогтися успіхів в області створення програмних продуктів для керування корпоративними веб-проектами й електронної комерції.

У колективі компанії успішно поєднуються творчі сили професійних аналітиків, програмістів, художників, фахівців по системам інтернет-безпеки і баз даних.

Сьогодні компанія Бітрікс займає лідируючі позиції на російському ринку в області розробки систем керування веб-проектами. Досвід фахівців компанії по створенню систем електронної комерції втілився в спеціальних рішеннях для організації інтернет-торгівлі й партнерських площадок.