Компанія ALWIL Software a.s.


Найменування: ALWIL Software a.s.
Організаційно-правова форма: Дані відсутні
Дата заснування компанії: Квітень 1991 року
Логотип компанії: avast! antivirus
Центральний офіс: Trianon Office Building,
Budejovicka 1518 / 13a
140 00, Praha 4,
Czech Republic.
Контактні телефони: +420 274 005 666 (Загальний)
+420 274 005 889 (Факс)
Сторінка в інтернеті: http://www.avast.com
(Корпоративний)
Електронна пошта: virus@avast.com
(Відділ підтримки)
Дата створення продукту: 1988 рік
Каталог програмних продуктів: Продукти ALWIL Software a.s.
Спосіб розповсюдження: Самостійно, Мережа партнерів

Компанія ALWIL Software a.s. була заснована в Чехії, в місті Прага в квітні 1991 року. На даний момент компанія є виробником одного з кращих антивірусних продуктів avast! Як глобальна компанія, ALWIL Software a.s. з дистриб'юторами антивірусних рішень по всьому світу, які допомагають нам у розвиток та удосконалення наших продуктів, а також надають технічну підтримку на вашій рідній мові. Завдяки глобальному розширенню компанії, ALWIL Software a.s. стала займати одне з перших місць на ключових світових ринках з послідовним зростанням частки ринку після виходу першої міжнародної публікації.

Компанія ALWIL Software a.s. спеціалізується на розробці програмного забезпечення для безпеки, лінією продуктів якою став антивірус avast! Лінійка антивірусних рішень avast! пропонує повний захист від вірусів і шпигунських програм, як для домашнього, так і для комерційного користування. Вся продукція avast! повністю розробляється співробітниками ALWIL Software в головному офісі компанії в Празі, Чеській Республіці. На даний момент компанія ALWIL Software a.s. пропонує антивірус avast! на 30 мовах, а також технічну підтримку в версії на 9 мовах світу.

ALWIL Software a.s. пропонує рішення високої якості для захисту всіх видів платформ, від дивайсів U3, PDAs до робочих станцій і серверів. Розробники ALWIL Software a.s. продовжують покращувати продукцію avast! для сумісності з продуктами ОП і апаратних засобів на робочих станціях Linux і Mac. Місією талановитих фахівців компанії ALWIL є поставка найкращих рішень всієї лінійки продуктів для захисту даних і програм від вірусів в дикій природі.

Продукти ALWIL Software a.s. були доступні в колишній Чехословаччині починаючи з 1988 року, в той час тільки чеською мовою. У ході розвитку і вдосконалення, продукція avast! стала доступна в таких країнах як Франція, Іспанія, Польща, Німеччина, Португалія, і в багатьох інших Європейських країнах, серед віддалених країн можна перерахувати такі як Бразилія, США, Канада, Японія, Корея та Австралія. Протягом усього цього часу, продукти avast! отримали численні нагороди за якість та надійність захисту.