Компанія Доктор Веб


Найменування: Доктор Веб
Організаційно-правова форма: Товариство з обмеженою відповідальністю
Дата заснування компанії: 2003 рік
Логотип компанії: Логотип компанії
Центральний офіс в Росії: третя вулиця Ямського поля
будинок 2, корпус 12 "А", 1 поверх,
місто Москава,
індекс 125124,
Росія.
Контактні телефони в Росії: +7 495 7894587 (Багатоканальний)
+7 495 7894597 (Факс)
Локальний офіс в Україні: провулок Михайлівський
будинок 17,
місто Київ,
індекс 01001,
Україна.
Контактні телефони в Україні: +380 44 2382435 (Загальний)
+380 44 2792038 (Факс)
Сторінка в інтернеті: http://www.drweb.com
(Корпоративний)
http://support.drweb.com
(Підтримка користувачів)
Електронна пошта: sales@drweb.com
(Відділ продаж)
support@drweb.com
(Відділ підтримки)
Дата створення антивіруса: 1992 рік
Каталог програмних продуктів: Продукти компанії Доктор Веб
Спосіб розповсюдження: Мережа партнерів
   

Товариство з обмеженою відповідальністю “Доктор Веб” – російський розробник засобів інформаційної безпеки під маркою Dr.Web ®.

Стратегічним завданням компанії, на яку націлені зусилля всіх співробітників, є створення кращих засобів антивірусного захисту, що відповідають усім сучасним вимогам до цього класу програм, а також розробка нових технологічних рішень, що дозволяють користувачам зустрічати у всеозброєнні будь-які види комп’ютерних загроз.

Всі права на технології Dr.Web належать компанії “Доктор Веб”. Компанія має власне оригінальне ядро, власну антивірусну лабораторію та глобальну службу вірусного моніторингу.

Серед споживачів продуктів компанії – домашні користувачі із всіх регіонів світу й великі російські підприємства, невеликі організації та системо-утворюючі корпорації, яким колектив “Доктор Веб” вдячний за підтримку й відданість продукту протягом багатьох років. Державні сертифікати й нагороди, отримані антивірусом Dr.Web, а також географія його користувачів свідчать про високу довіру до продукту, створеному талановитими програмістами Росії.

Команда розробників максимально оперативно реагує на вимоги ринку і постійно пропонує комп’ютерній спільноті нові ефективні компоненти та програми. Програмна лінійка антивірусів, що розробляються і поставляються компанією “Доктор Веб”, охоплює широкий спектр операційних систем та сумісних додатків.

Система глобального вірусного моніторингу Dr.Web збирає зразки вірусів по всьому світу. Оновлення надходять з декількох серверів, що знаходяться в різних точках земної кулі.

“Гарячі” оновлення випускаються негайно після аналізу нової вірусної загрози.

Служба технічної підтримки Dr.Web, штат якої складається з висококваліфікованих фахівців, надає різноманітні послуги підтримки російською, англійською, німецькою, французькою та японською мовами.

У поширенні антивірусних продуктів Dr.Web компанія спирається на партнерську мережу, відмовившись від прямих продажів продуктів кінцевим користувачам. Свої взаємини з партнерами компанія вибудовує таким чином, щоб максимально зацікавити їх у просуванні антивіруса Dr.Web і виключити конфлікти інтересів. У компанії вважають, що основними конкурентними перевагами при постачанні антивірусних програм повинні бути не низькі ціни, а високу якість роботи з кінцевим споживачем, рівень передпродажної роботи й післяпродажного обслуговування.