Dr.Web Security Space


Dr.Web Security Space
Автор: Компанія Доктор Веб
Ліцензія: Комерційна на 12 місяців
Ціна: Один персональний комп'ютер
 
Перше придбання:
Купити
Продовження:
Купити

Чому Dr.Web?

Dr.Web - класика антивірусної індустрії, легендарний російський антивірус, що розробляється з 1992 року.

Dr.Web - єдиний антивірус, сертифікований Міністерством оборони російської федерації.

Dr.Web в більшості випадків може бути встановлений на вже заражену машину (без необхідності попереднього її лікування) і здатний вилікувати її без допомоги додаткових утиліт.


  • Dr.Web для Windows Mobile в подарунок!
  • Електронна ліцензія надається для одного персонального комп'ютера строком на один рік
  • Вказано рекомендовану ціну з податком на додану вартість
Сумісний з 1С

Ключові функції
  • Антивірус - захистить від вірусів, руткітів, троянських програм, шпигунського та рекламного програмного забезпечення, хакерських утиліт і вірусів у пошті
  • Антиспам - Фільтрує поштовий трафік від спаму та інших небажаних повідомлень, захистить від потрапляння в ботнети
  • Веб-антивірус - автоматично заблокує заражені веб-сторінки в будь-яких браузерах, захистить від фішингових та інших небезпечних інтернет-ресурсів
  • Батьківський контроль - захистить від кіберзлочинності, спрямованої проти дітей. Містить функцію заборони доступу до мережі, файлів і папок, гілок реєстру, змінних носіїв, що робить неможливим видалення або викрадення даних - наприклад, паролів до онлайн-ігор, до соціальних мереж, систем електронних грошей, кредитних карток
  • Планувальник - надає можливість налаштування розкладів сканувань і оновлень з потрібною частотою.
Підтримувані операційні системи

MS Windows 7 / Vista / XP / 2000 (SP 4)

Інформація для покупців та користувачів Dr.Web Security Space

Під доставкою електронної ліцензії для Dr.Web Security Space слід розуміти відправлення покупцю електронного листа з серійний номером на придбанний ним програмний продукт Dr.Web Security Space. Доставка електронної ліцензії здійснюється в день стовідсоткової оплати замовлення. Доставка первинних бухгалтерських документів (рахунок-фактура, видаткова товарна накладна, податкова накладна) здійснюється через "Укрпошту" і може тривати від 3-х до 7-ми днів. Замовлення електронних ліцензій в інтернет-магазині Licensed Software™ обробляються тільки в робочі дні з 9.00 години ранку і до 19.00 годин вечора за київським часом.

Dr.Web Security Space продовження ліцензії

Цей продукт призначений для користувачів Dr.Web Security Space, які раніше вже купували ліцензію на Dr.Web Security Space терміном не менше 6 місяців або користувалися ліцензією, яка поставляється з новою комп'ютерною технікою чи обладнанням.

Кожному покупцю Dr.Web Security Space надається право безкоштовного використання Антивірус Dr.Web для Windows Mobile.

Увага! Якщо при реєстрації ліцензії продовження для Dr.Web Security Space Ви не надасте попередній серійний номер або ключовий файл для Dr.Web Security Space, то термін дії ліцензії продовження буде зменшений на 100 днів.

Увага! При продовженні ліцензії на Dr.Web Security Space, строк дії якої ще не закінчився, кількість часу котрий залишився до закінчення терміну попередньої ліцензії буде автоматично додано до терміну дії нової ліцензії.