Компанія ESET


Найменування: ESET
Організаційно-правова форма: Товариство з обмеженою відповідальністю
Дата заснування компанії: 1992 рік
Логотип компанії: Логотип компанії
Центральний офіс в Словаччині: ESET software spol. s r.o.
Meteor Centre Office Park
Sokolovská 100/94
180 00 Praha 8
Контактні телефони в Словаччині: +420 233 090 233 (Загальний)
+420 233 090 230 (Факс)
Локальний офіс в Україні: вулиця Виборзька, 78
офіс 319,
місто Київ,
індекс 03067,
Україна.
Контактні телефони в Україні: +380 44 2070723 (Загальний)
+380 44 2070723 (Факс)
+380 44 332.ESET(3738)
(Цілодобова служба технічної підтримки)
Сторінка в інтернеті: http://www.eset.com
(Енциклопедія)
http://eset.ua/support/tprequest
(Підтримка користувачів)
Електронна пошта: info@eset.ua
(Відділ продаж)
support@eset.ua
(Навчання)
Дата створення антивіруса: Дані відсутні
Каталог програмних продуктів: Продукти Компанії ESET
Спосіб розповсюдження: Мережа партнерів
   

ESET розробляє комплексні рішення для захисту комп'ютерів від усіх відомих і більшості невідомих Інтернет-загроз. Компанія першою запровадила технологію превентивного виявлення, і є лідером у цьому напрямку. Флагманський продукт компанії - Антивірус ESET NOD32®, постійно отримує найвищі нагороди в усіх видах порівняльних тестів та є основною програмою на якій будується лінійка продуктів ESET, включаючи ESET Smart Security.

ESET Smart Security - інтегроване антивірусне рішення з функціями антишпигунського ПО, антиспама і брандмауера. Поєднуючи точність і швидкість з мінімальним споживанням системних ресурсів - це найефективніше на сьогоднішній день рішення безпеки.

Продукція ESET продається більш ніж в 110 країнах світу. Головний офіс компанії знаходиться в Братиславі (Словаччина), офіс по продажах в Сан-Дієго (США). Крім того, ESET має офіси в Брістолі (Великобританія); Буенос-Айресі (Аргентина); Празі (Чеська Республіка) і представлена обширною партнерською мережею у всьому світі.

ESET NOD32 Antivirus

Створена на основі передової технології Threatsense®, ESET NOD32 - це комплексний захист, якому користувачі можуть довірити свої комп'ютери. ESET NOD32 виявляє і блокує віруси, рекламні й троянські програми, фішінг-атаки, руткіти, черв'яки та інші Інтернет-загрози. Мінімально впливаючи на роботу системи, ESET NOD32 превентивно і всесторонньо захищає ваш комп'ютер. При запуску програми користувачі не постраждають від зниження швидкості роботи системи.

Завдяки простій інсталяції та непомітній роботі у фоновому режимі Антивірусу ESET NOD32, користувачі повною мірою зможуть оцінити перевагу роботи зі захищеним комп'ютером.

ESET Smart Security

ESET Smart Security - це комплексний захист комп’ютерів від усіх видів загроз. Створена на основі антивірусу ESET NOD32® та потужної технології ThreatSense, ESET Smart Security має функції антишпигунського ПЗ, антиспама та брандмауера. Технологія ThreatSense мінімізує загрозу зараження новим вірусом у проміжку між його появою та оновленням сигнатурних баз.

ESET Smart Security виявляє і блокує віруси, рекламні та троянські програми, фішінг-атаки, руткіти, черв'яки та інші Інтернет-загрози з якими ви можете зіткнутися в мережі. Всесторонній, превентивний захист ESET Smart Security мінімально впливає на продуктивність системи.