ESET NOD32 Antivirus 4


ESET NOD32 Antivirus
Автор: Компанія ESET
Ліцензія: Комерційна на 12 місяців
Ціна: за два персональних комп'ютера
 
Перше придбання: 
Купити
Продовження: 
Купити

ESET NOD32 Антивірус - забезпечує комплексний захист Вашого комп'ютера від усіх вірусних, троянських, шпигунських програм, а також черв’яків, руткітів та інших Інтернет-загроз. Програмний продукт не уповільнює роботу комп’ютера та споживає мінімальну кількість системних ресурсів. За допомогою технології ThreatSense® ESET Smart Security забезпечує проактивний захист навіть у той критичний період, коли уразливість певного продукту тільки виявлена, а розробник ще не випустив оновлення, що її виправляє.

До складу ESET NOD32 Antivirus входить:

 • Антивірус
 • Антишпигун

Основні функції модулів продукту:

 • резидентний захист файлової системи у реальному часі
 • резидентна перевірка HTTP, HTTPS, POP3, POP3S трафіку
 • модуль захисту документів
 • антивірусний сканер за вимогою
 • планувальник завдань
 • карантин та ін

Технології:

 • Технологія Anti-Stealth для захисту від руткітів
 • Захист від фішинг атак
 • SysInspector

Основні переваги продукту:

Превентивний захист – технологія ThreatSense забезпечує захист від всіх видів відомих та більшості невідомих раніше загроз, при цьому не допускає помилок у виявленні.

Швидкість роботи – ESET NOD32 Antivirus настільки швидкий у роботі, що Ви навіть можете не помітити як пройшов процес сканування. Повне сканування диску проходить у фоновому режимі, в той час як ви працюєте або займетесь улюбленими справами.

Мінімальне споживання системних ресурсів – продукти ESET не уповільнюють роботу комп’ютера та використовують лише 35-40 Мб оперативної пам'яті, що є значно меншим показником, порівняно з іншими антивірусними продуктами.

Зручний для вас — переважна більшість завдань здійснюється декількома кліками та виконується у фоновому режимі. Покращений графічний інтерфейс та гнучкість налаштування роботи з повідомленнями полегшують Вашу роботу.

Основні функції ESET NOD32 Antivirus 4:

Прогресивна технологія скануванная — ESET NOD32 Antivirus здійснює сканування зашифрованих протоколів типу HTTPS і POP3S і використовує гнучку систему настройки для сканування архівів.

Підтримка більшої кількості поштових клієнтів — Microsoft Outlook, Outlook Express, Mozilla Thunderbird, Windows Mail, Windows Live Mail та інших поштових клієнтів, що підтримують протокол pop3.

Перевірка змінних носіїв — ESET Smart Security здійснює резидентне сканування файлів, які запускаються при підключенні змінних носіїв.

Системні утиліти — ESET SysInspector та ESET SysRescue здійснюють повноцінну діагностику інфікованої системи, завдяки високому рівню сканування системних файлів і процесів. ESET SysRescue дозволяє створити «завантажувальний диск» (носій за допомогою якого можна завантажитися і перевірити систему на наявність загроз) як на CD-, так і на USB-носіях.

Самозахист – технологія, яка надає захист продуктам ESET від можливого пошкодження або відключення шкідливими програмами.

Контроль оновлень – в ESET NOD32 Antivirus інтегровано гнучкий у налаштуванні модуль контролю за оновленнями операційної системи.

Системні вимоги:

Процесори: Intel чи AMD x86/x64.
Операційні системи: Microsoft Windows 2000, Microsoft Windows XP (як 32, так і 64-бітні версії), Microsoft Windows Vista (як 32, так і 64-бітні версії).
Оперативна пам'ять: 44 MB.
Вільне місце на жорсткому диску (завантаження): 28 Мб.
Вільне місце на жорсткому диску (інсталяція): 35 Мб.