Компанія "Лабораторія Касперського"


Найменування: Лабораторія Касперського
Організаційно-правова форма: Закрите акціонерне товариство
Дата заснування компанії: 27 липня 1997 року
Логотип компанії: Логотип компанії
Центральний офіс в Росії: перший Волоколамський проїзд
будинок 10, корпус 1,
місто Москава,
індекс 123060,
Росія.
Контактні телефони в Росії: +7 495 7978700 (Загальний)
+7 495 6457939 (Факс)
Локальний офіс в Україні: вулиця Шолуденко
будинок 3, офіс 3,
місто Київ,
індекс 04116,
Україна.
Контактні телефони в Україні: +380 44 495-2605 (Загальний)
+380 44 495 2605 (Факс)
Сторінка в інтернеті: http://www.kaspersky.com
(Корпорпативний)
http://www.securelist.com
(Енциклопедія)
http://support.kaspersky.com
(Підтримка корисутвачів)
Електронна пошта:
sales@kaspersky.com
(Відділ продаж)
edu@kaspersky.com
(Навчання)
Дата створення антивіруса: Жовтень 1986 рік
Каталог програмних продуктів: Продукти Лабораторії Касперського
Спосіб розповсюдження: Мережа партнерів
   
   

Компанія "Лабораторія Касперського" сьогодні

"Лабораторія Касперського" - самий популярний в Росії і найбільший у Європі виробник систем захисту від вірусів, спаму та хакерських атак. Компанія входить до п'ятірки провідних світових виробників програмних рішень для забезпечення інформаційної безпеки.

"Лабораторія Касперського"- це міжнародна група компаній з центральним офісом в Москві і п'ятьма регіональними дивізіонами, через які здійснюється управління діяльністю локальних представництв і партнерів компанії у відповідних регіонах: у Західній Європі, Східній Європі, на Близькому Сході та в Африці, у Північній і Південній Америці, Японії та інших країнах Азіатсько-Тихоокеанського регіону. Партнерська мережа компанії об'єднує більше 700 партнерів першого рівня більш ніж у 100 країнах світу. Технології компанії захищають понад 250 мільйонів користувачів в усьому світі.

Унікальний досвід

Компанії "Лабораторія Касперського" вже 11 років, а групі розробників антивірусного програмного забезпечення під керівництвом Євгенія Касперського - 19. Протягом майже двох десятиліть безперервної боротьби з вірусами та іншими комп'ютерними погрозами "Лабораторія Касперського" накопичила унікальні знання і досвід.

Лабораторія Касперського постійно аналізуємо вірусну активність і навчилися вгадувати тенденції розвитку шкідливих програм. Завдяки цьому Лабораторії Касперського вже не раз вдавалося завчасно забезпечити своїх користувачів надійним захистом від нових видів атак.

Ця перевага - основа продуктів і послуг "Лабораторії Касперського". Лабораторія Касперського завжди на крок попереду конкурентів і надає своїм замовникам найкращий захист.

Антивірус Касперського

Роки завзятої роботи дозволили Лабораторії Касперського стати лідером у розробці засобів захисту від вірусів. Основний продукт Лабораторії Касперського, Антивірус Касперського ®, регулярно посідає вищі місця в тестах міжнародних дослідницьких центрів і комп'ютерних видань.

Антивірусні програмні модулі "Лабораторії Касперського" забезпечують надійний захист усіх потенційних об'єктів вірусних атак - робочих станцій, файлових і веб-серверів, поштових шлюзів, міжмережевих екранів і кишенькових комп'ютерів. Зручні засоби керування дозволяють максимально автоматизувати антивірусний захист комп'ютерів і корпоративних мереж.

Антивірус Касперського і Kaspersky Internet Security - представники нового покоління персональних продуктів "Лабораторії Касперського". Kaspersky Internet Security надійно захищає персональний комп'ютер від проникнення всіх типів вірусів і шпигунських програм завдяки ряду нових можливостей, які включають в себе перевірку електронної пошти і інтернет-трафіку "на льоту", систему проактивного захисту від нових шкідливих програм, захист від нових типів шкідливих програм - "руткит", та інші.

Багато технологій, без яких важко уявити собі сучасний антивірус, уперше розроблені саме "Лабораторією Касперського". Не випадково програмне ядро Антивірусу Касперського використовують у своїх продуктах багато інших розробників: Microsoft (США), Cisco (США), IBM (США), Aladdin (Ізраїль), Juniper (США), BlueCoat (США), Alt-N (США) , WatchGuard (США), Checkpoint (США), GFI (Мальта), D-Link (Тайвань), Netasq (Франція), ZyXEL (Тайвань), ClearSwift (Великобританія), Finjan (США), LANDesk (США) та інші.

Комплексні технології безпеки

"Лабораторія Касперського" представляє широкий спектр рішень для забезпечення надійного захисту від вірусів, спаму та хакерських атак, що враховують потреби всіх категорій клієнтів. Компанія створює продукти як для домашніх користувачів, так і для великих корпорацій.

Сучасні шкідливі програми все частіше являють собою багатофункціональні комплекси, глибоко інтегровані в мережу інтернет. Тому традиційних антивірусних засобів для забезпечення надійного захисту від зовнішніх загроз вже недостатньо.

Фахівцями "Лабораторії Касперського" також розроблений комплекс фільтрації спама Kaspersky ® Anti-Spam, що відрізняється найвищою якістю відсіву небажаних листів.

У 1999 році "Лабораторія Касперського" першою в світі розробила антивірусний захист для робочих станцій, файлових серверів і серверів додатків, що працюють під управлінням ОС Linux / FreeBSD. Сьогодні компанія є постачальником ефективних рішень в області інформаційної безпеки для найбільш популярних Linux / FreeBSD-систем. Спектр продуктів включає в себе такі рішення, як Антивірус Касперського для Linux Mail Server, Kaspersky Mail Gateway, Kaspersky Anti-Spam, Антивірус Касперського для Proxy Server, Антивірус Касперського для Linux File Server & Workstation і Антивірус Касперського для Samba Server.

У всіх цих програмних продуктах "Лабораторія Касперського" реалізувала свій величезний досвід і унікальні експертні знання в галузі інформаційної безпеки.

Для корпоративних клієнтів "Лабораторія Касперського" представляє новий сервіс Kaspersky ® Hosted Security, що забезпечує захист корпоративної мережі на умовах аутсорсингу. Висока якість і надійність перевірки досягаються за допомогою новітніх технологій антивірусного захисту "Лабораторії Касперського", багаторівневої перевірки пошти і відмовостійкої системи серверів і центрів обробки даних.

Використання всього комплексу продуктів "Лабораторії Касперського" дозволяє досягти безпрецедентного рівня захисту від шкідливих програм і інших зовнішніх загроз.

Окрему увагу "Лабораторія Касперського" приділяє протидії внутрішнім загрозам. У 2003 році "Лабораторія Касперського" прийняла рішення про розробку сімейства продуктів, що забезпечують захист конфіденційної інформації від крадіжок, знищення та інших неправомірних дій. Для цього в 2003 році була заснована компанія InfoWatch, яка займається розробкою, впровадженням і супроводом систем захисту корпоративної конфіденційної інформації від розкрадання, знищення та інших неправомірних дій.

В арсеналі InfoWatch унікальні технології для нейтралізації внутрішніх загроз, які дозволяють контролювати будь-які операції з даними всередині корпоративної мережі та запобігати ті з них, які не відповідають політиці безпеки підприємства.

Послуги

Клієнти "Лабораторії Касперського" користуються широким спектром додаткових послуг, які гарантують максимально ефективну роботу продуктів "Лабораторії Касперського". Антивірусна база "Лабораторії Касперського" оновлюється щогодини, а база антиспаму - від 12 до 24 разів на добу. Клієнти "Лабораторії Касперського" забезпечені цілодобовою технічною підтримкою на декількох мовах (по телефону та електронною поштою).

"Лабораторії Касперського" проектує, впроваджує і супроводжує корпоративні антивірусні комплекси і системи інформаційної безпеки, які відповідають будь-яким специфічним бізнес-вимогам.

Клієнти

Компанія фокусується на захисті середніх і малих підприємств, проте серед клієнтів "Лабораторії Касперського" багато великих російських і міжнародних державних та комерційних організацій. Це Центральний Банк РФ, Ощадбанк, Татнафта, Міністерство економічного розвитку РФ, Пенсійний фонд РФ, Міністерство юстиції, Міністерство фінансів РФ (Федеральне казначейство), МВС Росії, Міністерство промисловості науки і технологій Російської Федерації, Міністерство Російської Федерації з податків та зборів, Міністерство регіонального розвитку РФ, Управління справами президента РФ, Міністерство сільського господарства, Федеральна служба охорони РФ, Міністерство регіонального розвитку Російської Федерації, La Poste (Франція), Airbus (EC), Stemcor (Великобританія), Golden Telecom, Бюро національної безпеки Польщі, Міністерство освіти Франції , Міністерство закордонних справ Італії, BBC Worldwide (Великобританія), Telecom Italia Mobile, Faber-Castell (Німеччина), France Telecom і інші компанії.