ЛІГА:ЗАКОН БухгалтерЕконом


ЛІГА:ЗАКОН БухгалтерЕконом
Автор: Товариство з обмеженою відповідальністю ЛІГА ЗАКОН
Ліцензія: Комерційна
Ціна: Одне робоче місце
 
Підключення: 
Купити
Абонемент: 
Купити

Призначена для потреб бухгалтерів невеликих компаній і приватних підприємців. Надає необхідну інформацію, пов'язану з питаннями бухгалтерського обліку та оподаткування.

Ведете невелике приватне підприємство чи СПД підпримєця? Ця система ознайомить з азами підготовки бухгалтерських документів і надасть необхідний обсяг документів для роботи бухгалтера невеликий організації.

Інтерфейс системи, її інформаційне наповнення орієнтовані насамперед на потреби бухгалтера, і саме з бухгалтерської точки зору експерти-аналітики компанії "ЛІГА ЗАКОН" підходять до відбору та класифікації документів.

Система забезпечує інформаційно-правову підтримку при вирішенні таких професійних завдань, як:

Ведення бухгалтерського і податкового обліку

У нормативній та консультаційній інформації, представленої в системах, бухгалтер знайде відповіді на більшість професійних питань: про відображення бухгалтерських записів тих чи інших господарських операцій, про заповнення форм первинної документації або складання будь-якого звіту, про те, як правильно розрахувати суму того чи іншого податку / збору / внеску / обов'язкового платежу, про відображення операцій у податковому обліку та інше.

Підготовка та подання звітності, оформлення первинних, облікових, розрахункових та інших документів

Значно полегшить роботу з підготовки звітності спеціалізований інформаційний ресурс "Форми, бланки". З його допомогою Ви легко знайдете необхідну форму звітності (первинного документа) та інформацію, що може знадобитися для її заповнення: роз'яснювальні документи офіційних органів, консультації незалежних експертів, приклади заповнення форм, бланки для заповнення у Word'і, а також форми з формулами , виконані у форматі Excel. Не пропустити граничну дату подання звіту до контролюючих органів допоможе календар бухгалтера.

Інші корисні можливості системи:

  • Швидко знайти інформацію про ставки податків / зборів / внесків / обов'язкових платежах, індекси інфляції, коефіцієнти індексації і компенсації грошових доходів, мінімальному рівні заробітної плати, відповідальності, що загрожує за ті чи інші порушення, а також про багато іншого можна в ресурсі "Довідники";
  • Розрахувати суму штрафів за господарськими договорами та тривалість відпустки допоможуть спеціальні калькулятори.
  • За допомогою шаблонів основних типових договорів Ви без праці оформіть відносини зі своїми контрагентами
  • Зручний сервіс - "Закладки"; - дозволить робити власні "позначки"; на полях найбільш важливих для Вас документів (прямо в системі!) І при необхідності швидко звертатися до них.
  • Про те, які нові документи надходять у систему, розповість спеціальний режим "Нові надходження";
  • Поліваріантрий пошук дозволяє шукати в системі потрібну інформацію найбільш зручним для Вас способом: за назвою документа, за датою його видання і номеру, за ключовими словами (які визначають тематичний напрямок документа), по типу документа (закон, наказ, стаття, коментар, постанова тощо), з публікації (знаючи назва видання, його номер і рік випуску), за словами в контексті потрібних документів, за класифікаторам (основних тематичних напрямках) та інше

Загальна кількість документів: більше 85 тисяч.