ЛІГА:ЗАКОН ЕЛІТ


ЛІГА:ЗАКОН ЕЛІТ
Автор: Товариство з обмеженою відповідальністю ЛІГА ЗАКОН
Ліцензія: Комерційна
Ціна: Одне робоче місце
 
Підключення: 
Купити
Абонемент: 
Купити

Комплексна система інформаційно – правового забезпечення, орієнтована на потреби співробітників великих та середніх підприємств. Надає фахівцям, які займають ключові позиції в компанії – бухгалтерам, юристам, співробітникам служби персоналу – повний обсяг необхідних документів для ефективної роботи. Містить нормативно-правові документи, аналітичні та оглядові матеріали, довідкову, консультаційну інформацію.

 

"БУХГАЛТЕР & ЗАКОН" -

  • Аналіз знакових змін тижня;
  • Живий діалог з експертами;
  • Ексклюзивні авторські матеріали;
  • Обмін досвідом з колегами;
  • Тести для бухгалтерів;
  • Цікаві матеріали "для душі"

Стартовий пакет системи включає:

Аналітичні інформаційні ресурси:

Періодичні видання:

  • ВІДОМОСТІ бухгалтера - унікальне щоденне комплексне видання для бухгалтерів, що допомагає їм зробити свою роботу максимально комфортною. Новинка надає різноманітний комплекс практичної інформації з усіх ключових моментах бухгалтерської діяльності, створений провідними фахівцями з бухобліку та оподаткування для користувачів ЛIГА: ЗАКОН. Ресурс містить найголовніші і свіжі новини, авторську аналітику бухгалтерського спрямування, щотижневий і щомісячний огляд, звертає увагу на найбільш актуальні теми і надає можливість поспілкуватися на бухгалтерському форумі.
  • Правовий АСПЕКТ - єдине в Україні видання, щоденно аналізує зміни в правовому полі. Редакція видання оперативно інформує українські компанії про найбільш значущих для них зміни в нормотворчості, які можуть вплинути на ключові аспекти ведення бізнесу. Матеріали видання містять гіперпосилання на повні тексти нормативних документів в системах ЛІГА: ЗАКОН. Видання бере участь у механізмі «Зворотні зв'язку», що дозволяє ознайомитися з аналітичним матеріалом на тему, що цікавить саме в той момент, коли виникла необхідність аналізу конкретної правової норми в досліджуваному документі.

Ситуації для бізнесу - новий ресурс, призначений для аналітичної роботи з найбільш зажаданими в практиці напрямки матеріалів. Надає можливість швидко й просто одержувати спеціально відібраний комплект документів, що регламентують питання, що цікавлять Вас правовідносини. У ресурс підбираються найбільш  зажадані в практиці напрямки діяльності. Підсумком пошуку, тобто відповіддю на запит, є конкретні правові норми.

Ситуації для бухгалтера - новий ресурс, який дозволяє вести аналітичну роботу виключно з профільними бухгалтерськими документами. Основними інформаційними одиницями в ресурсі є питання бухгалтерського обліку, оподаткування, а також окремі питання господарського права у світлі інтересів бухгалтерської аудиторії. У добірках ресурсу використовуються нормативні, роз'яснювальні та аналітичні матеріали, що охоплюють спектр інформації, представленої в спеціалізованих ресурсах для бухгалтерів, наприклад, листи та роз'яснення податкових органів, довідники, консультації, авторські матеріали цієї тематики та інше.

Консультації - ресурс, що містить консультації фахівців провідних бухгалтерських видань, аудиторських фірм; ексклюзивні авторські матеріали, підготовлені спеціально для ЛІГА: ЗАКОН.

Мистецтво оборони - унікальний ресурс, присвячений питанням безпеки бізнесу та взаємовідносинам з контролюючими органами. Надає необхідну нормативно-правову та консультаційну базу, що дозволяє грамотно спілкуватися з контролюючими органами і захистити в разі потреби свій бізнес законним шляхом.

Підсумки тижня - щотижневі огляди новин преси та законодавства.

Акценти місяця - щомісячний огляд преси і законодавства.

Календар бухгалтера - ресурс для організації комфортного робочого процесу бухгалтера, що містить довідкову інформацію щодо порядку подання звітності та посилання на форми звітності.

Нормативно-довідкова інформація:

Загальне законодавство - нормативні документи всіх гілок законодавчої та виконавчої влади України в повному обсязі, кодекси України.

Регіональне та столичне законодавство - нормативні та ненормативні правові акти органів виконавчої влади та самоврядування м. Києва та регіонів, акти столичних і регіональних організацій і підприємств.

Міжнародне законодавство - міждержавні, міжурядові та міжвідомчі угоди, правові акти міжнародних організацій, що діють в Україні.

Моніторинг законодавства - щоденні огляди законодавчої бази України, анонси нових і найбільш важливих нормативних документів.

Законопроекти і коментарі - тексти законопроектів, які відповідають різним стадіям розгляду у Верховній Раді України, та аналітичні коментарі до них.

Судова практика - документи органів судової влади України, матеріали окремих судових інстанцій, а також Європейського суду з прав людини.

Влада України - пошуковий ресурс, що дозволяє швидко і легко знаходити реквізити та контактні дані, що цікавлять Вас органів влади України, а також знайомитися з їх структурою та історією розвитку.

Типові договори й шаблони - систематизовані посилання на нормативні документи, якими затверджені різні типові документи й шаблони (устави, договори, акти тощо), а також їх зразки та моделі, які представлені в зручному для заповнення форматі Word. У ресурс також включені посадові та робочі інструкції для найбільш зажаданих фахівців існуючого ринку праці.

Довідники - різнопланова інформація про найважливіші соціально-економічні показники і процеси, що спеціально створена і підібрана фахівцями «ЛІГА ЗАКОН», представлена в зручній формі.

Форми, бланки - бухгалтерські форми та бланки звітності (у форматі Word і Excel, у тому числі форми з формулами), з прикладами заповнення та посиланнями на консультаційні матеріали.

Термінологічний словник - терміни, які використовуються в нормативно-правових актах України, а також поняття, найбільш часто використовуються фахівцями в юридичному середовищі.

Історико-релігійні документи - об'єднують ресурс «Закон Божий», з вхідними в нього текстами Біблії, Корану, Дхаммапада, Тори, і ресурс «Історія української Конституції», з повною підбіркою історичних матеріалів, що відображають процес становлення державності в Україні.

Уроки ЛІГА: ЗАКОН - ресурс присвячений питанням максимально ефективної роботи з системами: розуміння логіки створення та супроводу окремих ресурсів, пошуку потрібної інформації, роботі зі списками вже знайдених документів.

Ресурси для дозакупки:

Енциклопедія бухгалтера - новий інформаційний продукт, створений спеціально для користувачів ЛIГА: ЗАКОН, де доступною мовою викладаються «вічні» бухгалтерські теми та коментарі до них. Ексклюзивне збори аналітичних матеріалів під авторством справжніх корифеїв бухгалтерського обліку та оподаткування.

Банкрутство підприємств - ресурс, що представляє собою базу оголошень про банкрутство та ліквідації господарюючих суб'єктів, а також містить схему і путівник документів по процедурі банкрутства.

Коментовані кодекси - унікальний ресурс, що надає в електронному вигляді науково-практичні постатейні коментарі до кодексів провідних фахівців у галузі права. За лічені секунди ресурс дає відповіді на питання, що виникають при роботі з кодексами. Тексти документів містять гіперпосилання на нормативно-правову інформацію систем ЛІГА: ЗАКОН. Коментарі до кодексів завжди підтримуються в актуальному стані.

Служба персоналу - вся інформація, необхідна для належної організації роботи кадрової служби підприємства.

Кількість документів у системі - більш 500 000