Корпорація Microsoft (Майкрософт)


Найменування: Microsoft
Організаційно-правова форма: Корпорація
Дата заснування компанії: 1975 рік
Логотип компанії: Логотип компанії
Центральний офіс: Microsoft Corporation,
One Microsoft Way,
Redmond, WA 98052-6399,
Контактні телефони: 1-800-Microsoft (642-7676) (Voice)
1-800-892-5234 (TTY)
Локальний офіс в Україні: вулиця Жилянська,
будинок 75, 4 поверх,
Бізнес-центр "Євразія",
місто Київ,
індекс 01032,
Україна.
Контактні телефони в Україні: +380 44 4960310 (Загальний)
+380 44 4960317 (Факс)
+380 44 2305101 (Підтримка користувачів)
+380 800 3088001 (Безкоштовно в Україні)
Сторінка в інтернеті: http://www.microsoft.com
(Корпоративний)
http://support.microsoft.com
(Підтримка користувачів)
Електронна пошта:
sales@microsoft.com
(Відділ продаж)
Дата створення продукту: 1982 рік
Каталог програмних продуктів: Продукти Корпорації Microsoft
Спосіб розповсюдження: Самостійно, Мережа партнерів
   

Заснована у 1975 році корпорація Майкрософт є визнаним світовим лідером у виробництві програмного забезпечення, наданні послуг та розробці інтернет-технологій для персональних комп’ютерів і серверів. Корпорація пропонує широкий спектр програмних продуктів ділового і персонального призначення, використання яких значно підвищує ефективність праці й дає змогу застосувати найновіші досягнення інформаційних технологій на роботі, вдома та під час навчання.

Корпорація Майкрософт прагне максимально реалізувати можливості, які відкривають перед людиною інформаційні технології. Концепція "комп’ютер на кожен стіл та в кожний дім" нині доповнюється новою концепцією — Microsoft .NET, яка відображає прагнення корпорації надати найновіші інтернет-технології та інтернет-служби та розширити можливості людини за рахунок використання сучасного програмного забезпечення в будь-який час, у будь-якому місці та на будь-якому пристрої.

Продукти корпорації Майкрософт продаються більш ніж у 50 країнах світу, інтерфейс користувача надається більш ніж 30 мовами (у тому числі й українською). Продукти сумісні майже з усіма платформами персональних комп’ютерів.

Сьогодні ліцензійне програмне забезпечення Майкрософт використовується на сотнях тисяч робочих місць у країнах СНД. На базі продуктів корпорації здійснюються проекти із впровадження потужних інформаційних систем у найбільших локальних компаніях та державних організаціях.

З 2003 року в Україні діє компанія «Майкрософт Україна», до завдань якої входять розвиток ринку програмного забезпечення, а також локалізація й впровадження найновіших технологій на території України.

Корпорація Майкрософт та її підрозділи у різних країнах світу приділяють велику увагу співпраці з вищими учбовими закладами цих країн у рамках проголошеної корпорацією місії: "Допомогти викладачам та студентам повністю реалізувати свій потенціал шляхом використання найсучасніших інформаційних технологій". На практиці реалізація цього завдання здійснюється за допомогою програм співробітництва з вузами. Основними серед них є дві програми: підписки на програмне забезпечення MSDN Academic Alliance та "Академія інформаційних технологій Майкрософт".

Підсумком першого року реалізації в Україні двох вказаних програм від Майкрософт є понад 30 підписок MSDN Academic Alliance та 5 діючих академій інформаційних технологій Майкрософт у провідних вузах країни, що свідчить про великий інтерес до цих програм та про хороші перспективи їх подальшого розвитку. З 2003 року в результаті підписання Меморандуму про взаєморозуміння між Майкрософт та Міністерством освіти і науки України в Україні діє програма Майкрософт "Партнерство в навчанні", мета якої — допомогти вчителям та школярам оволодіти найсучаснішими інформаційними технологіями. Програма складається з трьох частин: "Нове життя комп’ютера" — програма передачі безплатних ліцензій на операційні системи для комп’ютерів, подарованих школам; "Шкільна підписка" — програма ліцензування програмного забезпечення по пільговим цінам та "Учитель-новатор" — програма перепідготовки вчителів.

За час діяльності на комп’ютерному ринку України корпорацією створено широку мережу партнерів Майкрософт, які забезпечують оперативну та якісну підтримку на місцях. Проводяться регулярні семінари, конференції, технічні тренінги (як для замовників, так і для партнерів), на яких усім учасникам надається детальна інформація щодо нових продуктів і технологій Майкрософт, планів та кампаній.