Антивірус Касперського 2010 і Kaspersky Internet Security 2010 тепер повністю сумісні з Windows 7

опубліковано 20 лист. 2009 р., 10:34 Licensed Software™   [ оновлено 12 груд. 2009 р., 00:41 ]

Антивірус Касперського 2010 і Kaspersky Internet Security 2010 тепер повністю сумісні з Windows 7

Лабораторія Касперського, провідний виробник систем захисту від шкідливого і небажаного програмного забезпечення, хакерських атак і спаму, повідомляє про вихід оновлення продуктів Антивірус Касперського 2010 і Kaspersky Internet Security 2010, яке забезпечує їхню повну сумісність з операційною системою Microsoft Windows 7.

Оновлені продукти коректно встановлюються і працюють в новій версії операційної системи від Microsoft - Windows 7, старт продажів якої запланований на 22 жовтня 2009 р. При цьому сумісність з Windows 7 Антивірус Касперського 2010 і Kaspersky Internet Security 2010 підтверджена сертифікатом «Compatible with Windows 7», виданих компанією Microsoft після успішного проходження продуктами ряду тестів.

Сумісність з Microsoft Windows 7 забезпечує повну і стабільну роботу самих захисних рішень, операційної системи та її штатних додатків, у тому числі в ситуаціях, які вимагають глибокої інтеграції антивірусних продуктів з ОС з метою забезпечення максимальної безпеки.

При роботі на комп'ютері з Windows 7, користувачам доступні всі передові технології, реалізовані в Антивірус Касперського і Kaspersky Internet Security 2010-й версії, включаючи нові репутаційні сервіси, поліпшену проактивний захист і можливість запуску додатків в безпечному оточенні.

Оновлені рішення «Лабораторії Касперського» підтримують нові можливості Windows 7: наприклад, вони здатні перевіряти файли з вперше реалізованих в системі віртуальних бібліотек, а також повноцінно працювати в режимі XP Mode, який емулює роботу попередньої версії Windows - ХР.

Оновлення доступний користувачам для завантаження з сайту «Лабораторії Касперського» за адресами www.kaspersky.ru/kaspersky_internet_security_downloads і http://www.kaspersky.ru/kaspersky_anti-virus_downloads

1-1 of 1