Panda Cloud Antivirus


Panda Cloud Antivirus
Автор: Компанія Panda Security
Ліцензія: Безкоштовно
Ціна: 0,00 грн.

Безкоштовний антивірус Panda Cloud Antivirus створений на базі інноваційної технології колективного інтелекту (Collective Intelligence).

Безкоштовно завантажити Panda Cloud Antivirus

Panda Cloud Antivirus це перший у світі безкоштовний антивірус "хмаринка", робота якого цілком заснована на принципі захисту "із хмари" в режимі реального часу. Надлегкий "тонкий клієнт" для захисту комп'ютера впливає на продуктивність персонального комп'ютера в середньому на 50 відсотків менше традиційних антивірусів.

Panda Cloud Antivirus дозволяє виявляти і блокувати загрози більш ефективно, ніж це роблять традиційні антивіруси, за рахунок повного переміщення процесів виявлення і сканування шкідливого програмного забезпечення у "хмаринку", а також за рахунок застосування в архітектурі клієнта технологій перехоплення, які не впливають на основний режим роботи.

Завдяки наявності надлегкого агента продукт практично не споживає ресурсів персонального комп'ютера. Завдяки цьому Panda Cloud Antivirus забезпечує вдосконалений захист від нових і невідомих вірусів.

Традиційні антивірусні продукти для персональних комп'ютерів опираються на численні, встановлені локально технології, які перехоплюють кожен файл на різних рівнях (вектор входу, файлова система і виконання) і сканують його з використанням різних модулів (антивірус, евристика, запобігання вторгнень, поведінковий аналіз та інші).

У результаті даного процесу витрачається дуже велика кількість локальної пам'яті персонального комп'ютера і ресурсів процесора, що надзвичайно негативно позначається на продуктивності персонального комп'ютера. Агент Panda Cloud Antivirus несе в собі нову філософію асинхронного сканування у "хмаринці" за фактом доступу. Він поєднує в собі технології локального виявлення зі скануванням у "хмарці" в режимі реального часу для отримання максимальної ефективності при мінімальному споживанні ресурсів. Така оптимізована модель блокує шкідливі програми при спробі останніх запустити своє виконання, виконуючи менш небезпечні операції через непомітні фонові перевірки.

Panda Cloud Antivirus об'єднує локальний і віддалений антивірус, антишпигун, антіруткіт, евристичну перевірку і кешування нешкідливого програмного забезпечення (goodware), при цьому використовує всього 17 Мб оперативної пам'яті і робить на 50 відсотків менший вплив на продуктивність комп'ютера в порівнянні з середніми показниками представлених на ринку антивірусів.

Використовуючи власну технологію "хмарки" під назвою "колективний розум", Panda Cloud Antivirus використовує накопичені знання глобального громади мільйонів користувачів продуктів Panda в усьому світі, і автоматично виявляє і класифікує нові види шкідливих програм практично в режимі реального часу. Кожен новий файл, який надходить в Колективний розум, автоматично класифікується протягом 6 хвилин. Сервери "колективного розуму" автоматично отримують і класифікують більше 50 000 нових зразків щодня. Крім цього, система "колективного розуму", отримуючи дані про шкідливі програми з кожного комп'ютера, автоматично і оперативно поширює ці знання серед всіх користувачів продуктів Panda по всьому світі.

За словами Хуан Сантана, виконавчого директор Panda Security: "Panda Cloud Antivirus пропонує користувачам повноцінне рішення "встановив і забув", яке забезпечує найшвидший захист на ринку від самих нових погроз і майже в два рази менше впливає на продуктивність комп'ютера. Ми дуже схвильовані тим, що сьогодні безкоштовно пропонуємо даний продукт. Це наша вдячність всім користувачам, завдяки яким збільшується наша мережа "колективного розуму". У свою чергу, ми можемо надати ще більш ефективний захист для всіх своїх клієнтів".

Безкоштовно завантажити Panda Cloud Antivirus

Огляд підготував HiTech.Expert