Компанія Panda Security


Найменування: Panda Security
Організаційно-правова форма: Дані відсутні
Дата заснування компанії: 1990 рік
Логотип компанії: Логотип компанії
Центральний офіс в Іспанії: Gran Via Don Diego Lopez de Haro, 4
48001. Bilbao.
Spain.
Контактні телефони в Іспанії: +34 94 4251110 (Загальний)
+34 94 4343563 (Факс)
Локальний офіс в Україні: Дані відсутні
Контактні телефони в Україні: +380 44 4927645 (Загальний)
+380 44 4927638 (Факс)
Сторінка в інтернеті: http://www.pandasecurity.com
(Корпорпативний)
http://www.pandasecurity.com/enterprise/support/
(Підтримка корисутвачів)
Електронна пошта:
ukraine@pandasecurity.com
(Відділ продаж)
techsupport.ukraine@pandasecurity.com
(Підтримка користувачів)
Дата створення антивіруса: Дані відсутні
Каталог програмних продуктів: Продукти Panda Security
Спосіб розповсюдження: Самостійно, Мережа партнерів
   

Panda Security – один з світових лідерів у виробництві рішень ІТ-безпеки. Продукти Panda перекладені на 23 мови, ними користуються мільйони клієнтів в більш ніж 200 країнах світу в тому числі і українську. Мсією Panda Security є розробка та постачання рішень з мінімально можливою загальною вартістю володіння, забезпечення надійного захисту ІТ-ресурсів клієнтів від наслідків, що можуть бути спричинені діями вірусів, вторгнень та інших Інтернет-загроз. Panda Security пропонує нову модель безпеки, спеціально розроблену для боротьби з новими типами кібер-злочинства. У рамках даної моделі були розроблені нові більш ефективні технології та продукти з більш високою здатністю виявлення в порівнянні з іншими рішеннями, представленими на ринку. Все це дозволяє надати нашим користувачам більш високий рівень безпеки.

Panda Security заснована в іспанському місті Більбао у 1990 році Мікелем Уризарбаррена, компанія перші 17 років проіснувала під ім’ям Panda Software. В 1995 році компанія стала лідером на антивірусному ринку Іспанії, а в 1996 році почала свою міжнародну експансію. На теперішній час компанія має комерційні представництва в 56 країнах світу. В 2007 році розпочалась нова ера компанії, у рамках якої компанія налаштована консолідувати свої зусилля на міжнародному ринку. По-перше відбулась зміна бренду, та тепер компанія має назву Panda Security, що більш чітко відповідає наданню дійсно глобальної безпеки. Крім того, в уставний капітал компанії увійшли відомі інвестиційні групи: спочатку Investindustrial та Gala Capital, а потім HarbourVest та Atlantic Bridge. 

Panda Security має декілька продуктових лінійок, для домашніх та корпоративних користувачів: програмне забезпечення для безпеки, пристрої безпеки та керовані сервіси безпеки. Усі наші Panda Security супроводжуються технічною підтримкою, які складається з експертної команди професіоналів, доступної протягом доби. Останні досягнення в технологіях та інноваціях: корпоративний слоган Panda Security "На крок попереду" (One step ahead), демонструє конкурентну перевагу компанії Panda Security, яка характеризує компанію з перших днів її існування – прагнення Panda Security до постійних інновацій та змін,  здатність компанії Panda Security бути завжди на крок попереду у боротьбі з комп’ютерними загрозами.