Путівник "Україна Туристична"


Автор: Інфодиск
Ліцензія: Комерційна
Ціна: Дані відсутні

Путівник "Україна Туристична" - туристичний довідник та потужна геоінформаційна система у єдиному проекті.

Путівник "Україна Туристична" - на сьогодні це найповніша та найпотужніша комп’ютерна інформаційна система, що містить енциклопедичну базу даних з описами історичних населених пунктів та пам’яток України, яка зв’язана з детальною мапою України.

До вашої уваги новий електронний довідник «Україна туристична», який неодмінно допоможе Вам дізнатись більше про Україну, відкрити для себе нові грані її різноманіття, національних особливостей, традицій, побутової, історичної та культурної спадщини.

Довідник розповідає про історію, культуру, найкращі туристичні й курортні місця України. В ньому зібрані відомості про пам’ятки історії та архітектури, про історичні міста та села, будівлі та садиби, церкви й замки з усіх куточків України.

Довідник містить у собі мабуть найбільшу збірку описів історичних населених пунктів та пам’яток України (більш ніж 1000 об’єктів), має велику базу ілюстрацій до описів (більш ніж 3000 фотокарток), детальну електронну карту з можливістю створення туристичних маршрутів та відображення туристичних об’єктів (M 1:200 000).

На сьогодні це найповніша та найпотужніша інформаційна база проілюстрованих населених пунктів та пам’яток України.

Проект буде цікавий й нашим закордонним друзям: він виданий двома мовами - українською та англійською.

Довідник складається з таких інформаційних розділів:

  • Туристичний довідник – це Ваш надійний путівник визначними містами та селами України. Інформація поділена за адміністративним устроєм України. Тут Ви також можете отримати узагальнюючу інформацію про області України, їх історію та культуру. Також можлива навігація від населених пунктів до галереї зображень, посилання на розгорнуту інформацію за визначними історичними та культурними об’єктами, що знаходяться у цих містах та селах (де ця інформація присутня). Можна також перейти до карти.
  • Тематичний класифікатор – це класифікатор визначних місць України за різноманітними тематиками, в якому ви знайдете інформацію про видатні археологічні пам’ятки та печерні міста, замки і фортеці, садиби та палаци, національні парки та заповідники, а також багато іншої корисної інформації.
  • Видатні місця України. Top 100 – тематична добірка найвизначніших місць України, що заслуговують найбільшої уваги. Це історична і культурна спадщина українського народу.
  • Туристичні маршрути – розділ знайомить Вас з основними тематичними напрямами туристично-екскурсійних маршрутів України. Вони ознайомлюють з історичними, культурними, природними пам’ятками, тисячолітніми сторінками духовності українського народу.
  • Фотоальбоми – добірка краєвидів України. Тут Ви зможете насолодитися зображеннями визначних історико-культурних місць України, а також її неймовірними пейзажами.
  • Карта України – це геоінформаційна система, карта України з усіма автошляхами та населеними пунктами, позначеними заправками та станціями техобслуговування, яка не тільки містить в собі умовні позначення визначних місць, але й дає Вам можливість розрахувати найкоротший шлях. Також Ви зможете переглянути які визначні місця розташовані неподалік Вашого маршруту та вибрати які з них Ви бажаєте відвідати.

Бажаємо Вам приємних та незабутніх подорожей Україною!