Кооператив Об'єднання Вента


Найменування: Об'єднання Вента
Організаційно-правова форма: Кооператив
Дата заснування компанії: 1989 рік
Логотип компанії: Логотип компанії
Центральний офіс: Дані відсутні
Контактні телефони: +7 812 7184636 (Загальний)
Сторінка в інтернеті: http://www.ventafax.ru
(Корпоративний)
Електронна пошта: support@ventafax.ru
(Відділ підтримки)
Дата створення продукту: Дані відсутні
Каталог програмних продуктів: Продукти Об'єднання Вента
Спосіб розповсюдження: Самостійно, Мережа партнерів

Компанія "Вента" була організована в 1989 році в розпал кооперативного руху. З тих пір правовий статус фірми залишився тим самим: кооператив "Об'єднання Вента" або, як її коротко називають, "Вента".

Люди, які організували фірму, в той час працювали на одному з підприємств воєнно-промислового комплексу, де професійно займалися розробкою складних мікропроцесорних схем та програмного забезпечення. Цим і був визначений профіль "Венти", яка також зайнялася замовними роботами з тієї ж тематики. Першим самостійним виробом, з яким фірма вийшла на ринок, був модем "Venta-PC" з оригінальним програмним забезпеченням. У той час модеми коштували дуже дорого, і "Venta-PC" здобув собі популярність як недорогий, надійний модем. Далі пішла робота з нарощування функціональних можливостей модему. Так з'явилися можливості прийому і передачі факс-повідомлень, запису і відтворення звуку, функції автовідповідача та авто-визначник телефонного номера.

З появою на ринку недорогих факс модемів, "Вента" перепрофілювалась на написання оригінального програмного забезпечення для них. Щоб сконцентрувати зусилля, вирішили зайнятися саме програмою для прийому та передачі факсів. Так з'явилася DOS-версія програми VentaFax. Будь-яка програма, щоб мати успіх, повинна мати якусь родзинку. Таких родзинок в VentaFax - ціле гроно. Оригінальні та ретельно виважені рішення не залишилися без уваги фахівців. Цим пояснюється висновок декількох ліцензійних угод з іншими вітчизняними компаніями на використання окремих модулів VentaFax в їх розробках. Серед них і відома московська фірма "1С", яка використовує їх у своєму програмному пакеті "1С: Факссервер".

Коли всіма улюблений DOS почав здавати позиції Windows, "Вента" взялася за розробку Windows-версії VentaFax. Як завжди в основу при розробці був покладений принцип зробити програму легко на сприйняття і інтуїтивно зрозумілою. Це необхідно, для подолання боязливості недосвідченого користувача перед програмою. Вся її міць прихована за оригінальним, навіть в чомусь ігровим інтерфейсом. Користувачеві як би пропонується пограти з факсом.

У 1999 році до "Об'єднання Вента" звернулося московське представництво відомого виробника модемів ZyXEL Corporation з пропозицією взяти участь у розробці проекту ZVoice for Windows. Плодом співробітництва є програма Venta ZVoice for Windows, яка аналогічна за своїми можливостями "домашньої" версії VentaFax, але оптимізована для роботи з модемами ZyXEL.

Програма живе і розвивається. Багато чого з того, що додається нового в програму, ґрунтується на відгуках користувачів. По ходу розробки враховуються їх побажання, що дозволяє зробити програму досконалішою. "Об'єднання Вента" чекає від Вас активної участі у покращені програми. Надсилайте Ваші побажання, що б Ви хотіли побачити в нових версіях програми. "Об'єднання Вента" спробує відповісти на Ваші питання, що стосується роботи програми, які залишилися неосвітленим на сайті та / або у вбудованій довідковій системі.