Zillya! Антивірус для бізнесу


Zillya! Антивірус для бізнесу
Автор: Команда Zillya!
Ліцензія: Комерційна
Ціна:

Надійний захист та значні можливості у використанні та налаштуванні продукту для корпоративних користувачів.

Zillya! Антивірус для бізнесу – це повноцінна система, що забезпечує захист будь-якої організації.

Окрім надійного захисту, корпоративні користувачі Zillya! отримають значні можливості у використанні та налаштуванні продукту:

  • Централізоване адміністрування копій Zillya! та захист налаштувань на комп'ютерах в мережі (Zillya! Антивірус для бізнесу об'єднує в єдину систему усі клієнтські версії Zillya! Антивірусу, що встановлені у корпоративній мережі).
  • Звіти про стан безпеки комп'ютерів в мережі
  • Оповіщення по e-mail про надзвичайні ситуації (наприклад, виявлення заражених комп'ютерів)
  • Спостереження за захищеністю системи - час останнього сканування для кожного користувача Zillya! у мережі, кількість знайдених загроз, кількість активних загроз.
  • Пошук незахищених комп'ютерів у мережі та нотифікація у разі їх виявлення
  • Можливість налаштування централізованого оновлення
  • Можливість роботи без виділеного сервера (серед можливих варіантів Zillya! може запропонувати оренду антивірусного серверу Zillya! Захист або використання спільного віртуального сервера Zillya!)*

* Однією з переваг Zillya! для малого та середнього бізнесу є можливість використовувати сервери компанії Zillya! замість того, щоб встановлювати серверну частину антивіруса на власні сервери компанії. Пропозиція може бути цікава компаніям, що не мають виділеного сервера або в силу міркувань безпеки не бажають встановлювати сторонні програми на внутрішні сервери компанії. Zillya! може запропонувати два види серверів для використання компаніями:

1. - Віртуальний сервер Zillya! - серверна частина Zillya! Антивірус встановлюється на серверах команди Zillya! і використовуючи Інтернет ви маєте можливість у будь який час виконувати необхідне адміністрування ваших копій антивіруса. Головною перевагою використання Віртуального сервера Zillya! є його низька вартість та можливість повністю передати адміністрування команді Zillya!.

2. - Zillya! Захист - антивірусний сервер, що розміщується безпосередньо у вашому офісі та підключається до локальної мережі. Zillya! Захист може бути придбаний компанією, або береться в лізинг чи оренду і з легкістю може бути замінений на аналогічний у випадку виникнення проблем. Перевагою Zillya! Захисту є проста інтеграція у локальну мережу компанії, проте він дорожчий за віртуальний сервер Zillya!

Системні вимоги

Zillya! Антивірус для бізнесу

Клієнтська система:
Частота процесора: 1 Ггц і більше Місце на жорсткому диску: 200 Мб Оперативна пам’ять: 512 Мб і більше Операційна система: Win XP, Vista

Система, де встановлюється сервер і адміністраторська консоль: Частота процесора: 500 Мгц і більше Місце на жорсткому диску: 100 Мб Оперативна пам’ять: 256 Мб і більше Операційна система: Windows XP, Vista, 7, Windows Server 2003, 2008

Дана ліцензія поширюється на користувачів корпоративної версії Zillya! Антивірус. Термін дії ліцензії - 1 рік.

Для ознайомлення з Zillya! Антивірус для бізнесу пропонуємо Вам повнофункціональну версію безкоштовно на 14 днів. Звертайтеся за наведеними нижче контактами.

Отримати пробну версію продукту Zillya! Антивірус для корпоративних клієнтів можливо, зв'язавшись з фахівцем Zillya! і надавши йому всю необхідну інформацію будь-яким зручним для Вас способом: по телефону +38 (044) 393-33-07 або e-mail zamovte@zillya.com