Zillya! Помічник


Zillya! Помічник
Автор: Команда Zillya!
Ліцензія: Безкоштовна
Ціна: 0,00 грн.

Можливості продукту

Ретельна перевірка на наявність загроз без заміни старого антивірусу

Zillya! Помічник був розроблений на базі Zillya! Антивірус спеціально для того, щоб користувачі могли впевнитись у ефективності механізму виявлення загроз перед прийняттям рішення щодо використання Zillya! Антивірус або заміни старого антивірусу на Zillya! Антивірус.

Глибокий аналіз стану системи

Zillya! Помічник використовує той самий алгоритм визначення та виявлення загроз, що застосовується в Zillya! Антивірус. Тому Zillya! Помічник гарантує таку саму ретельну перевірку системи.

Аналіз уразливості антивірусного програмного забезпечення, що вже встановлене на комп'ютері користувача

Якщо ви сумніваєтесь в ефективності антивірусу, що встановлений у вас на комп'ютері, перевірте його за допомогою Zillya! Помічник. Така перевірка зазвичай не потребує видалення старої антивірусної програми, і вже через кілька хвилин Ви отримаєте усі необхідні докази ефективності Zillya! Антивірус.

Надання користувачеві рекомендацій щодо безпеки системи та даних

Zillya! Помічник допоможе краще розібратись з тим, що відбувається у вас на комп'ютері, та надасть рекомендації щодо безпеки системи та даних.

Виявлення зловмисних, шпигунських та рекламних програм

Zillya! Помічник виявляє зловмисні, шпигунські, рекламні та інші злісні програми, що призводять до збою роботи комп'ютера, некоректної роботи системи, уповільнення швидкодії комп’ютера, втрати або пошкодження даних, системних попереджень.

Видалення інфікованих файлів та зловмисних програм

Ви можете надати «першу допомогу» вашому комп'ютеру, скориставшись функцією видалення інфікованих файлів та зловмисних програм. Zillya! Помічник допоможе швидко відновити працездатність системи.

Завжди доступний для завантаження з українських серверів

Zillya! Помічник доступний у будь-який момент для завантаження з сайту http://zillya.com/. Дистрибутиви Zillya! розташовані на українських серверах, щоб Ви не витрачали зайвих коштів на споживання трафіка.

Україномовна підтримка

Користувачі Zillya! Помічник отримують безкоштовну підтримку мовою, якою спілкуються. Ми завжди поруч, швидко реагуємо, легко вирішуємо питання, бо розуміємо наших користувачів краще, ніж будь-хто інший.

Зілля Помічник