Команда Zillya


Юридична назва компанії: Олайті Сервіс
Організаційно-правова форма: Товариство з обмеженою відповідальністю
Дата заснування компанії: Дані відсутні
Логотип компанії: Логотип компанії
Центральний офіс: Дані відсутні.
Локальний офіс: Дані відсутні
Контактні телефони: +380 800 500146
(Безкоштовна україномовна підтримка)
Сторінка в інтернеті: http://www.zillya.com
Електронна пошта: zamovte@zillya.com
(Відділ продаж)
support@zillya.com
(Відділ підтримки)
virus@zillya.com
(Надіслати вірус)
Дата створення антивіруса: Дані відсутні
Каталог програмних продуктів: Продукти команди Zillya
Спосіб розповсюдження:
Самостійно, Мережа партнерів
   
   

Команда Zillya – це вітчизняна команда професіоналів у сфері розробки програмного забезпечення, електронної комерції та супутніх послуг. Розробка антивірусного програмного забезпечення для домашніх та корпоративних користувачів є одним із пріоритетних напрямків нашої діяльності.

Компанія довгий час працювала з іноземними партнерами та має велику кількість успішно реалізованих проектів для країн Європи та Америки. Команда Zillya розробила та випустила багато продуктів різноманітного характеру. Але основним напрямком діяльності завжди залишалась розробка систем та рішень для безпеки користувача. Ми постійно вдосконалювали власні продукти, своєчасно реагували на потреби ринку, аналізували вірусну активність, оцінювали відгуки користувачів та проводили маркетингові дослідження. Завдяки професійній багаторічній роботі нашої команди, ми пропонуємо Вам якісний, простий, ефективний та надійний програмний продукт.

СЬОГОДНІ команда Zillya прагне розвиватись на українському ринку програмного забезпечення, спираючись на власний багаторічний досвід у розробці та впровадженні програмних проектів. Саме зараз наші зусилля спрямовані на те, щоб надавати українським споживачам україномовне програмне забезпечення - сучасне, якісне та надійне. Ми прагнемо створювати продукти, якими б у першу чергу були задоволені наші клієнти, і якими б пишалися ми самі.

Ми пропонуємо українському споживачеві програмні продукти найвищої якості та надаємо широкий спектр послуг, серед яких:

  • Розробка, впровадження та підтримка власного антивірусного продукту Zillya! Антивірус
  • Технічна підтримка власних продуктів
  • Послуги корпоративним клієнтам (діагностика мережі замовника, консультації спеціалістів, підтримка та запровадження системи безпеки)